fbpx
parallax background

PROJEKTET TONA

Këtu mund t'i gjeni projektet e fundit të realizuara nga ne

November 2, 2017

Dizajni i Logos për Computer Shop

Dizajni i Logos për Computer Shop
November 2, 2017
dyqan online

Airdream.ch – Dyqan online për shitjen e parfumeve

Airdream.ch – Dyqan online për shitjen e parfumeve
October 31, 2017

Dizajni i broshures per kompanine zvicrrane Airdream

Dizajni i broshures per kompanine zvicrrane Airdream
August 21, 2017
broshura

Dizajni i broshurës për Shkollën 12 vjeçare ORA.

Dizajni i broshurës për Shkollën 12 vjeçare ORA.
July 31, 2017

DASHURIEFASHION webfaqja e radhes e dizajnuar nga Porosit Web.

DASHURIEFASHION.COM webfaqja e radhes e dizajnuar nga Porosit Web.  
July 30, 2017
WebfaqeProfesionale

UPTAK-KS.ORG webfaqja e radhes e dizajnuar nga Porosit Web

UPTAK-KS.ORG webfaqja e radhes e dizajnuar nga Porosit Web
July 29, 2017
Dyqan Online

GISADA – Online Shop webfaqe e krijuar nga Porosit Web

GISADA – Online Shop webfaqe e krijuar nga Porosit Web
July 25, 2017

Artisandustaff webfaqe e radhes e punuar nga Porosit Web

Artisandustaff webfaqe e radhes e punuar nga Porosit Web
September 16, 2016
Dizajn Grafik

Dizajni i broshures per kompanine zvicrrane Eco Logic

Dizajni i broshures per kompanine zvicrrane Eco Logic
June 15, 2016
FIORI.LI

FIORI.LI Webfaqja Profesionale e dizajnuar nga Porosit Web

FIORI.LI Webfaqja e fundit e dizajnuar nga Porosit Web
June 15, 2016
SE METAL TECHNIK

Webfaqja e fundit e dizajnuar nga Porositweb.com per SE-Metalltechnik

Webfaqja e fundit e dizajnuar nga Porositweb.comper SE-Metalltechnik
May 14, 2016
catun.net porositweb

CATUN.NET – TOUR OPERATOR IN KOSOVO

CATUN.NET – TOUR OPERATOR IN KOSOVO – Webfaqja e fundit e dizajnuar nga Porosit Web
April 12, 2016
Oferta Suksesi

OFERTA SUKSESI projekti i radhës nga Porosit Web

OFERTA SUKSESI projekti i radhës nga Porosit Web
February 2, 2016
webfaqe per gurethyes

BP-ARDI.COM – Gurëthyes në Prishtinë

BP-ARDI.COM – Gurëthyes në Prishtinë
January 20, 2016
cretekraft

CRETEKRAFT.COM – Webfaqja e ridizajnuar

Cretekraft.com është webfaqja e fundit e ridizajnuar nga Porosit Web. Ajo është një webfaqe e […]
December 18, 2015
MR REX FASHION POROSITWEB

MRREXFASHION.COM – Online Shopping

MR REX FASHION është webfaqe e-commerce përmes së cilës klientët mund të blejnë produkte online. […]
November 14, 2015

Projekti i radhës për FASAMEN-KS.COM

Projekti i radhës për kompanin e dyerve dhe dritareve nga alumini FASAMEN-aluplast me lokacion në magjistralen […]
October 7, 2015
Paint Ball Kosovo

PAINTBALL-KOSOVO.COM

Kompania më e madhe në rajon për lojën e Paintballit. Magjistralja Prishtinë-Pejë
September 29, 2015
Akademia Ora porositweb

AKADEMIAORA.NET – Institucion Parashkollor

Akademia e fëmijëve “Ora” është institucion parashkollor që ka të përfshirë çerdhen dhe kopshtin e […]
September 5, 2015
FolDrejt porositweb

Foldrejt.com – Portal Informativ Shqiptar

Foldrejt.com – Portal Informativ Shqiptar
September 5, 2015
tesheshi porositweb

Tesheshi.com – Një komb, një portal

Tesheshi.com është portali më i ri mbarë shqiptar si dhe projekti më i fundit i krijuar […]
September 4, 2015
PROSELECTGC POROSITWEB

Pro Select GC – General Contracting – We Build Your Dream

Pro Select GC  është kompani për konstruktimin e shtëpive, banesave dhe shumë shërbimeve të tjera si […]
July 1, 2015
home exchange porositweb

HOMEXHANGEPA.COM – ONE CALL DOES IT ALL

Webfaqe ndërtimtarie me seli ne Filadelfia krijuar nga Porosit Web.
July 1, 2015
shoqata drita porosit web

Webfaqja e Shoqata Humanitare “Drita” Dibër e ridizajnuar.

Webfaqja e Shoqata Humanitare “Drita” Dibër e ridizajnuar nga Porosit Web
May 27, 2015
Instant Tags Porosit Web

Dizajni i ri i webfaqes instanttagspa.com

Instant Auto Tags Pa është një kompani e cila merret me regjistrimin, sigurimin etj, të makinave […]
February 13, 2014

CreteKraft – Old Fashion Look For Modern Times

CreteKraft.com është E-commerce webfaqe. Firmë nga Filadelfia e cila bën shitjen e kallëpeve dhe gilinderave […]
February 12, 2014
dardania club porosit web

Klubi i Karates “Dardania” – Prishtinë

Dardaniaclub.com është një ndër webfaqet e para të cilen stafi i PorositWeb e ka krijuar. […]

Jeni të interesuar në Shërbimet tona?

Plotësoni formularin më poshtë që të na kontaktoni neve. Ne mezi presim të mësojmë më shumë për ju, kompaninë tuaj dhe
si mund t'ju ndihmojmë që të arrini qëllimet tuaja

 
CAPTCHA image

Kjo na ndihmon të parandalojmë spam, faleminderit.

 

Na kontaktoni tani përmes e-mailit [email protected] ose numri te telefonit +383 46 666 200 për të marrë ofertat më të fundit rreth kompanisë