parallax background

Rreth nesh

PorositWeb – Webfaqe Profesionale & Dizajn Grafik

Kush jemi ne?

Porosit Web është kompani që tash 6 vite operon në treg me webfaqe profesionale dhe punë rreth web dizajnit dhe web zhvillimit me çmimet më të volitshme. Ne si kompani I ofrojme klientëve:

  • Vëmendjen maksimale – Nuk anashkalohet asnjë webfaqe për të punuar në një tjetër
  • Besueshmërinë – Mburremi me 0% wefaqe te thyera apo te hakuara gjatë punës tone.
  • Afërsinë – Klientët tane nuk janë veçse një “Projekt i radhës” por pjesë e historisë së Porosit Web.

Porosit Web është partnerizuar me GET EASY DOMAIN me seli ne Filadelfia, kompani që bën hostimin e të gjitha webfaqeve që kemi punuar deri më tani, me sigurinë më te lartë të ofruar në treg.

Ekipa jonë


 

Artimis Krasniqi

CEO & Founder

+383 46 666 200


Une i boj tona

Durim Gorenca

Call Center Departament

(267) 287-3073


Une foli anglisht me t'jashtit

Florent Aliu

WordPress Dev

+383 46 143 315


I am groot
 

Jeni të interesuar në Shërbimet tona?

Plotësoni formularin më poshtë që të na kontaktoni neve. Ne mezi presim të mësojmë më shumë për ju, kompaninë tuaj dhe
si mund t'ju ndihmojmë që të arrini qëllimet tuaja

 
 

Na kontaktoni tani përmes e-mailit [email protected] ose numri te telefonit +383 46 666 200 për të marrë ofertat më të fundit rreth marketingut